× (068) 050 40 40 (066) 050 40 40 (093) 050 40 40 (0432) 699-799

Замовити суші сети у Вінниці від IGOGO

Хто не любить суші сети, той просто ще не куштував спеціальні пропозиції від нашої компанії доставки їжі ІГОГО в Вінниці. Вже тільки гортаючи наш каталог зі спеціально розробленими пропозиціями суші сетів, замовити захочеться якщо не все відразу, то точно кожен другий. Тут вас чекають оригінально і грамотно підібрані види ролів, різноманітність смаків і варіантів їх комбінування, а також приємні і доступні ціни, можливість обрати суші сет на будь-який смак і перевагу з доставкою додому.

Набори суші додому - доступно і ситно

Замовити суші сет в IGOGO - це все одно, що відкрити вікно в країни Азії, де ці страви вважаються традиційними. Наші сушисти блискуче перейняли кращі традиції приготування ролів, навчилися секретним технікам приготування смачних сетів у Вінниці.

Розвіяти ваші можливі сумніви досить легко - достатньо обрати відповідний для випадку суші сет, замовити його на будь-яку зручну для вас адресу і всього після закінчення не більше 60 хвилин приступити до насолоди кращої страви Азії в Україні.

У нашому каталозі можна оформити замовлення на сет для невеликої компанії або гучної вечірки, в якості пізнього обіду або романтичної вечері. Наші пропозиції відрізняються різноманітністю і оригінальністю. У IGOGO можна замовити суші сет згідно з будь-якими смаковими уподобаннями і насолодитися як класичними комбінаціями страв, так і оригінальними ідеями від шеф-кухаря.

Наша турбота - ваше насолоду

Запитайте, чому ми настільки впевнені в досконало своїх страв? У нас немає від вас секретів, тому ми чесно відповімо, що бездоганність свого сервісу підтримуємо завдяки таким нюансам:

  • Продуманість. Всі представлені суші набори з каталогу ретельно продумуються і складаються професійними сушистами компанії. Окрема увага приділяється кожному ролу і його  поєднуваності з іншими видами. Ми намагаємося складати набори таким чином, щоб наш замовник міг повною мірою насолодитися різноманітністю смаків.
  • Особливі технології приготування. Сети суші стали настільки популярними в нашій країні, що дуже багато хто знає - основний секрет їх приготування полягає в правильності вибору і обробки рису. Наші сушисти готують його за особливою технологією, використовують спеціальну заправку і вміють правильно комбінувати між собою інгредієнти кожного окремого набору ролів.
  • Тільки свіжа продукція. Для того, щоб отримати ідеальні роли, сет готують виключно зі свіжих, натуральних і безпечних для здоров'я продуктів.

Додатково ми продумали спеціальну систему лояльності, коли ви можете вибрати вже підготовлені нами варіанти сетів ролів додому за вигіднішою ціною, ніж на окремо взяті позиції.