× (068) 050 40 40 (066) 050 40 40 (093) 050 40 40 (0432) 699-799
(0432) 699-799
УКР
0 0 грн
0
Кошик

Про нас

Про нас

Наш сервіс з доставки страв різних кухонь світу пропонує вінничанам і гостям нашого чудового міста смачну і недорогу їжу. Кожен день наша дружна команда намагається дарувати людям маленьке свято з доставкою додому або в офіс - свято відмінного смаку і високої якості послуг.

Як ми створюємо наші страви

Приготування смачної і корисної їжі - це наша професія. У створених нами стравах відбивається накопичений досвід і любов до своєї справи. Ми детально опрацьовуємо меню, щоб кожен зміг знайти в ньому частування для себе. Натхнення на створення нових рецептів ми знаходимо в різних джерелах: знайомимося з різними кулінарними традиціями світу, експериментуємо і пробуємо нові рішення. Але головне - виходимо з побажань і переваг наших клієнтів.

Всі інгредієнти і приготовані страви проходять ретельний контроль на кожному етапі - від закупівлі у перевірених постачальників до доставки замовнику. Ми використовуємо тільки свіжі і якісні продукти, ніколи не готуємо з напівфабрикатів. Кухар пакує страву відразу після того, як воно приготовлена, і одразу в термосумках кур'єрів воно мчить до клієнта.

Головні принципи та переваги компанії igogo

  • Використовуємо тільки якісні та свіжі інгредієнти - ми ретельно перевіряємо продукти, з якими працюємо і так буде завжди.
  • У нас зібрана команда професіоналів, об'єднаних однією метою і люблячих свою роботу. Для нас важливі люди, які працюють поруч. Ми прагнемо створити атмосферу, завдяки якій кожен відчуває свій внесок в досягнення загального результату.
  • Наші кухарі дуже смачно готують. Але мало повірити нам на слово - просто замовляйте і куштуйте ;)
  • Доставляємо замовлення максимально оперативно та працюємо до 21:30 години.
  • Ми не просто годуємо своїх клієнтів, а прагнемо зробити їх життя набагато яскравішим!

Хочеш стати частиною нашої команди ?! Підбери вільну вакансію тут